WARSZTATY SESJI LIFESTYLE

Jak przekonać klienta do sesji w warunkach domowych?

Jak się przygotować do sesji lifestyle?

Co zrobić, jeśli mieszkanie klientów jest słabo oświetlone?

Jak sobie poradzić z humorami malutkich modeli?

Jeśli kochasz naturalne kadry i szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to warsztaty dla Ciebie.


Kameralne zajęcia, podczas których nauczysz się pracy w dynamicznych warunkach. Dowiesz się jak przygotować się do takiej sesji, oraz jak przygotować do niej klienta.

Najpierw omówię Twoje dotychczasowe zdjęcia i porozmawiamy o systemie Twojej pracy. Dowiesz się jak zbudować relację, by dzieci chętnie pozowały, a rodzice nie czuli się skrępowani. Kilka ważnych wskazówek i ruszamy na zajęcia praktyczne Wykonamy wspólnie sesję w mieszkaniu klienta, by nauczyć się pracy w zmiennych warunkach. Będziemy pracować nad łapaniem prawdziwych emocji i wyjątkowych kadrów. Po wykonanych zdjęciach omawiamy sesję przy kawie i ciasteczku. Gdy wyrównamy poziom cukru we krwi przechodzimy do selekcji i obróbki zdjęć. Na koniec porozmawiamy o właściwym marketingu i budowaniu prawidłowego cennika.

Bardzo ważna kwestia. Po tych warsztatach nie będziesz robić zdjęć jak ja. To nie ma sensu. To właśnie dzięki tym zajęciom wpadniesz na właściwy, ale własny tor. Nabierzesz rozpędu, motywacji i chęci działania na rzecz własnej marki. To TY jesteś wyjątkowy. Może jeszcze o tym nie wiesz, ale już niebawem, zaczniesz robić jeszcze lepsze zdjęcia, w swoim stylu. Ja Ci tylko pomogę go odnaleźć.

TERMINY: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Koszt: 1500 zł

Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00 – 17:00
Maksymalna ilość osób na zajęciach: 3
W cenie warsztatów pyszny obiad, kawa, herbata i słodki poczęstunek

UMÓW SIĘ

WARSZTATY SESJI BUDUAROWYCH

Podobają Ci się moje sesje kobiece?

Ty również chcesz mieć takie w ofercie?

Chcesz wiedzieć, dlaczego kobiety wybierają właśnie mnie do swoich intymnych sesji?

To warsztaty dla Ciebie.


Zajęcia skierowane są do osób, które pragną wprowadzić do oferty sesje sensualne, czy buduarowe, bądź udoskonalić swoje umiejętności pracy z ciałem kobiety. Zakładam, że do fotografa zgłaszają się zwykłe kobiety, a nie profesjonalne modelki, dlatego pozować nam będzie zawsze kobieta bez doświadczenia przed kamerą. Dzięki temu te warsztaty będą dla Ciebie prawdziwą lekcją.

Zaczniemy od analizy kilku Twoich zdjęć i dotychczasowej pracy z obiektem. Dowiesz się jak zbudować trwała relację, oraz jak sprawić, aby ‘modelka’ obdarzyła Cię pełnym zaufaniem i otworzyła się przed Tobą. Kolejnym punktem będzie przygotowanie do sesji. Co warto zorganizować, jak powinna wyglądać przestrzeń do zdjęć i czego się wystrzegać.

Przede wszystkim nauczysz się pracy z ciałem i modelowania światłem naturalnym. Kurs obejmuje również moja obróbkę w PS i LR, dzięki której zdjęcia będą dopracowane, ale wciąż naturalne.

TERMINY: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Koszt: 1800 zł.

Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00 – 17:00
Maksymalna ilość osób na zajęciach: 1
W cenie warsztatów pyszny obiad, kawa, herbata i słodki poczęstunek

UMÓW SIĘ

MENTORING ONLINE

Szukasz dawki rozwoju i motywacji?

Czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz, w którą stronę pójść dalej?

Potrzebujesz indywidualnego podejścia?

Chcesz się rozwijać, ale nie masz możliwości przyjechać na warsztaty? To coś dla Ciebie.


To wirtualna forma spotkania 1:1, podczas której zrobię audyt Twojej działalności zarówno pod kątem kosztów, jak i strategii. Krok po kroku omówimy mocne i słabe strony biznesu. Sprawdzę Twoje konta i ofertę. Nauczę Cię poruszania się w świecie mediów społecznościowych oraz pokażę Ci, jak zbudować cennik, by fotografia dała Ci realne pieniądze. Podczas takiego spotkania zbudujesz solidne podstawy pod biznes. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak wielki wpływ na przychody mają działania marketingowe i całe to ‘niewidoczne’ zaplecze biznesu. Podczas konsultacji online jestem tylko dla Ciebie. Możesz zadawać mi pytania. Zmotywuję Cię do działania i tchnę nowego ducha w Twój biznes. Dzięki temu wystartujesz z nową energią!

Mentoring online

Koszt: 600 zł.
Czas trwania: 2 godziny
Zajęcia odbywają się w godzinach dogodnych dla Ciebie
Nie czekaj i zadbaj o swój biznes już dziś!

*Istnieje również możliwość zajęć przy kawie

UMÓW SIĘ