Aleksandra Król

“Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym klimacie zdjęć i sesji w miłej atmosferze to nie masz co szukać innego fotografa! Klaudia ma świetne wyczucie stylu, jest osobą ciepłą i uwielbia dzieciaki 🙂 mamy trzy sesje od Klaudii i będzie z tego niepowtarzalna pamiątka na całe życie, dziękujemy!”

Anita Latoń

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, każde ujęcie inne, a co jedno to piękniejsze! Zdjęcia robione w piątek, a w niedzielę już mieliśmy na mailu do wglądu!:-) Bardzo szybki czas realizacji. Z całego serca polecam i na pewno wrócimy!”

Paulina Gomułka

“Klaudia jest cudowną i ciepłą osobą z niesamowitym podejściem do dzieci. Z ich rodzicami też świetnie sobie radzi 😉 Obie nasze sesje odbyły się w przyjaznej, wręcz rodzinnej ale bardzo profesjonalnej atmosferze. Kontakt z Klaudią jest bez zarzutów a odbitki spakowane są przepięknie. Z pewnością jeszcze się na sesji spotkamy.”

Aleksandra Potocka

“Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić sesje z Klaudią. To przesympatyczna osoba, wulkan energii i kopalnia pomysłów. Atmosfera jaką stwarza podczas sesji sprawia, że znika gdzieś skrępowanie, a zdjęcia są robione na luzie, bez sztucznego pozowania. Nie wiem, jak ona to robi, ale potrafi wychwycić to co jest między wierszami, emocje, uczucia zawarte w codzienności i przepięknie przedstawić je na zdjęciach. Byliśmy już na kilku sesjach w tym na rodzinnej, ciążowej, buduarowej, produktowej i za każdym razem byliśmy w 100% zadowoleni ze zdjęć. Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy <3.”

Karolina Butkiewicz

“Klaudia to wspaniała, ciepła i serdeczna osoba. Na naszej sesji zrobiła nam sobą super atmosferę. Jej podejście do dzieciaków i starania by miały uśmiechy na twarzy nas oczarowało 🙂
Patrząc na zdjęcia z sesji mimowolnie się uśmiechamy, tak jak do nas uśmiechała się Klaudia zza aparatu.”

Agnieszka Krasnowska

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji, to już nasza kolejna u Klaudii! Uwielbiamy te niepozowane ujęcia w naturalnym świetle, luźną atmosferę, w której dorośli i dzieci czują się bardzo swobodnie😊zawsze jesteśmy zauroczeni efektem pracy Klaudii😍 Polecamy serdecznie!”

Amanda Cierpka

“Tak cudownie złapać chwilę i pokazać ukryte w niej piękno potrafi tylko osoba, która posiada ogromny talent. Klaudia jest naprawdę wyjątkowa, widać że czuje całym sercem to, co robi. Jej zdjęcia są przecudowne, za każdym razem kiedy je oglądam – swoje, czy innych – jestem pod ogromnym wrażeniem.”

Dorota Krystek

“Zdjęcia wykonane przez Klaudię, zapierają dech w piersi. Efekt finalny powoduje oniemienie z zachwytu. Kiedy to człowiekowi wydaje się, że jest niefotogeniczny, że dziecka nie da się sfotografować, bo jest wiecznie w ruchu, bo nie ma ochoty zapozować i uśmiechnąć się- Klaudia potrafi zatrzymać każdą chwilę w kadrze i wygląda ona bajecznie. To jest czasami mgnienie oka, a uchwycone przez Nią, zostaje z nami na zawsze. Patrząc na gotowe już zdjęcia, wraca się myślami do tego dnia, do konkretnej myśli jaka towarzyszyła w danym momencie, do wzruszenia, do szczerego głośnego śmiechu. Klaudia, sporo już takich chwil w moim życiu uwieczniłaś… sesja rodzinna nad morzem- zatrzymałaś w kadrze ogrom szczęścia, śmiech i radość dzieci. Spokojne morze w tle, puszczanie baniek mydlanych na plaży i w parku. Uwieczniłaś miłość między mną i moim Mężem, nasze gorące i płomienne spojrzenia. Kilka miesięcy później, na Twoich zdjęciach jestem już z Kornelią pod moim sercem 😉 Sprawiłaś, że poczułam się wyjątkowo piękna i kobieca. Powiedziałaś wtedy kilka rzeczy, które utkwiły mi w pamięci i otworzyły pewne zakamarki w mojej głowie. Pozwoliły spojrzeć na siebie inaczej, łagodniej. To była MOJA CHWILA, MÓJ CZAS, moja najbardziej nostalgiczna sesja.
Na 2 tygodnie przed porodem, znów pozwoliłaś mi oderwać się od rzeczywistości i skupić na TEJ CHWILI, na radości w najmniejszych rzeczach…
No i teraz najświeższa sesja, pierwsza w piątkę ❤️
Dziękuję Ci kochana za wszystkie zdjęcia, rozmowy, śmiech i łzy wzruszenia!”