Wiesz, tak szybko się zapomina…


że ten dorosły człowiek kiedyś mieścił się w Twoich ramionach. I pomyśl, że te wszystkie Małe Wielkie Rzeczy Ci umkną. Nie musisz wcale się starać, same gdzieś schowają się z czasem i przykryją pierzyną kurzu. Zapomnisz. Mimo usilnych starań, zapomnisz. A ja jestem po to, by złapać te chwile i uczynić z nich kalendarz wspomnień. Taki na lata! Byś zawsze mógł do nich wrócić. Czy to podczas wizyty krewnych, czy własnych, dorosłych dzieci. Bo to z tych zwykłych dni składa się nasze życie.

Jestem Klaudia.

Jeśli liczą się dla Ciebie emocje, to właśnie znalazłeś swojego fotografa.

Kilka słów o mnie

Podczas sesji stawiam na szczere emocje i dynamiczne kadry. Początki mojej działalności były nietypowe ponieważ pierwszymi klientami były firmy i zlecone sesje produktowe. Już wtedy jako handlowiec wiedziałam, że produkt najlepiej sprzedają zdjęcia w akcji. W między czasie codziennie fotografowałam swoje dzieci i tak nabrałam pewności, że sesje lifestyle są czymś, co kocham najmocniej. Gdy przez moje życie osobiste przeszło tornado zaczęłam fotografować kobiety. Ważne było dla mnie, aby pokazać je najpiękniej i najrealniej jednocześnie dodając im pewności siebie. Codziennie widzę ile moim klientom dają te fotografie, a to czyni moja prace ważną.

Jak pracuję?

Najważniejsza jest luźna atmosfera. Zapraszacie mnie do swoich domów, częstujecie rosołem, a to świadczy o tym, że czujecie się przy mnie swobodnie. Dzieciaki nazywają mnie „ciocią od zdjęć”, albo po prostu „ciocią. Fotografuję tylko w świetle zastanym, dzięki czemu zdjęcia są pięknym odzwierciedleniem rzeczywistości. Współpracuję z wieloma markami z całego świata, a moje zdjęcia zostały wyróżnione przez: Lookslikefilm, Vogue, Niezłe Aparaty oraz Swing with your kid photography.

Jakie sesje wykonuję i gdzie?

Fotografuję na terenie całego kraju, ale jeśli potrzebujecie mnie na końcu świata, to już pakuje walizkę.

Kocham sesje rodzinne, bo są nieprzewidywalne. Uwielbiam zakochane w sobie pary, bo wtedy wzruszam się, fotografując ich dzień. Moje sesje kobiece dają nie tylko zdjęcia, a ogrom pewności siebie i motywacji do działania.
I ostatni rodzaj sesji jaki wykonuję to lookbooki, jako że bardzo lubiłam pracę w handlu i wiem, jak ważny jest sposób prezentacji produktu, by klient go pragnął.